Sziasztok!
Eladó egy foglalkozós Classic Army M4, 2 éve a garázs falán díszeleg. Nem mai darab már, de legalább a tust leszámítva full fém. A ház repedt (talán még lehet orvosolni) a tus vége törött, de a csavar tartja, évekig úgy használtam. Tűzváltó, és tűzkapcsoló gatya, ezeket fix cserélni kell.
V2 gearbox, új rugóval, új csapágyas dugattyúval, kb 100BB-t használtam (ezeket 3.5 éve pakoltam bele). 2db 500as hi-cap, 1db 300as hi-cap 1db mid-cap tár jár vele. Hordfülön szereléksín. Van még egy külső házam hozzá, rövidebb előagy lángrejtővel és hozzá való csővel. 1-2 db plusz hop-up kamra, rugók, csapágyak stb... Fene se tudja hirtelen, de ezeket elő kell keresni.
Valamint 40mm gránátvető, 2db gránáttal. Jelenleg "kokec" pisztolymarkolat van rajta, de természetesen szereléksínes. Szerintem O-gyűrű csere nem árt a gránátoknak.
Talán belefér egy 4 ponton záródó fegyverkofferbe ami szintén a pakk része. Lehetőség szerint személyes találka lenne a jó a méret miatt, de szívesen küldöm bármivel, a vevő felelősségére és költségére. Csere/beszámítás nem igazán.







